Кві
2015

ІV Міжнародна науково-практична конференція «Історичні мідраші Північного Причорномор’я»

23-24 квітня 2015 року на базі Навчально-наукового інституту історії, політології та права Миколаївського національного університету
імені В. О. Сухомлинського відбулася ІV міжнародна науково-практична конференція «Історичні мідраші Північного Причорномор’я», присвячена до 70-річчя з дня Перемоги та звільнення радянськими військами концентраційних таборів, проблемам історії юдейських общин регіону Північного Причорномор’я.

У конференції взяли участь більше 100 представників з різних країн світу: Україна, Ізраїль, Німеччина, Росія та Білорусь.

Засідання конференції відбувалось у пленарному та секційних режимах. Під час конференції були проведені круглі столи: «Антисемітизм та нацистська ідеологія. Становище євреїв у період Другої світової війни» і «Караїмська община Криму (вплив Голокосту на трансформацію етнічної ідентифікації)».

DSCN0145

DSCN0147