Жов
2018

17 жовтня 2018 р. на факультеті дошкільної та початкової освіти відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Державні стандарти дошкільної та початкової освіти в умовах Нової української школи: теорія і практика». Робота конференції проходила у трьох секціях:

1. Педагогіка партнерства у сучасному освітньому середовищі.

2. Ключові компетентності Нової української школи (дошкільна та початкова ланки).

3. Підготовка вмотивованого і кваліфікованого педагога

Учасникам конференції був запропонований огляд нової навчально-методичної літератури для Нової української школи та виставка творчих робіт студентів.