Жов

Турнір з настільного тенісу

У рамках спартакіади університету 16.10 проводився турнір з настільного тенісу. У змаганнях взяли участь 18 студентів. Свої команди представляли студенти механіко-математичного факультету, факультету педагогіки та психології, факультету фізичної культури та спорту, факультету дошкільної та початкової освіти, факультету економіки та Коледжу МНУ імені В. О. Сухомлинського. Турнір проводився за круговою системою. Усіх учасників привітав головний суддя змагань викладач факультету фізичної культури та спорту Семерджян М. Г. та головний секретар Архіпов В. В.

У напруженій боротьбі перемогу серед хлопців одержав Лучка Сергій, студент Коледжу МНУ імені В. О. Сухомлинського спеціальності Право, ІІ місце посів Кириченко Володимир, студент механіко-математичного факультету, а ІІІ місце – Донських Іван, студент факультету фізичної культури і спорту. Серед дівчат перемогла Шиманець Злата, студентка факультету педагогіки та психології, ІІ місце посіла Бровко Яна, студентка  Коледжу МНУ імені В. О. Сухомлинського, а ІІІ місце – Андрющенко Антоніна, студентка факультету дошкільної та початкової освіти. У командному заліку І місце посіла команда факультету фізичної культури і спорту, маючи в арсеналі 17 очок, ІІ місце, з результатом у 15 очок, посіла команда Коледжу МНУ імені В. О. Сухомлинського, а ІІІ місце виборола команда факультету дошкільної та початкової освіти, отримавши 14 очок.

Вітаємо переможців та дякуємо всім студентам за участь!