Жов
2018

Викладачі кафедри соціальної роботи взяли участь у проекті “Активізація людей поважного віку до процесів розвитку громад”, за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні

Команда ГО «Освітній центр «Університет третього віку» Микола Букач (професор кафедри соціальної роботи Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського), Наталія Клименюк (доцент кафедри соціальної роботи Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського), Наталя Солов’єнко (керівник правління ГО «Освітній центр «Університет третього віку») провели три неймовірні дні у Вінниці завдяки запрошенню колег із ГО «Центр Поділля-Соціум». У ці дні стартував проект “Активізація людей поважного віку до процесів розвитку громад”, за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Неймовірна атмосфера панувала у конференц-залі під час роботи. Представники громадських організацій із п’яти міст: Вінниці, Миколаєва, Полтави, Слов’янська, Житомира – ділились досвідом, навчались, планували подальшу спільну роботу.

Дякуємо організаторам за гостинність!