Жов
2018

17-19 жовтня на механіко-математичному факультеті відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Прикладна геометрія та інформаційні технології в моделюванні об’єктів, явищ і процесів».

Організатор конференції – кафедра комп’ютерної інженерії. У конференції взяли участь викладачі та студенти з 33 навчальних закладів і організацій України та Польщі.

Під час роботи висвітлені питання геометричного, математичного та комп’ютерного моделювання об’єктів, явищ і процесів у виробництві та експериментальних дослідженнях, а також матеріалів теоретичних та експериментальних досліджень в галузі створення і впровадження інформаційних технологій в напрямку автоматизації, системного аналізу, комп’ютерної та програмної інженерії.

Дякуємо усім за участь!