Жов

EDUCATION USA

23 жовтня 2018 року на факультеті іноземної філології Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського відбулася презентація щодо можливостей отримання освіти у США, процесу вступу в американські заклади вищої освіти, отримання стипендій та грантів для навчання та досліджень. Презентацію проводила Тетяна Котко, представник Консультативного центру мережі EducationUSA , який є офіційним джерелом інформації про вищу освіту в США і спонсорується Державним департаментом США за підтримки Посольства США в Україні та адмініструється Американськими Радами з міжнародної освіти: ACTR/ACCELS.

Захід відвідали студенти, аспіранти та викладачі Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського та інших університетів міста.