Жов
2018

Наукові дискусії, майстер-клас з хорового класу, авторський тренінг від автора підручника Нової української школи – у Миколаївському національному університеті імені В. О. Сухомлинського відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Особливості підготовки майбутніх учителів до викладання предметів мистецької освітньої галузі в умовах Нової української школи: зміст, методики, технології».

Організатор семінару – кафедра музичного мистецтва факультету педагогіки та психології.

У заході взяли участь 120 освітян з 21 області України та міст Миколаєва, Києва, Харкова, Кривого рогу, Нового Бугу, Херсона, Ізмаїла, Сміли, Умані, Кропивницького.

Учасники обговорили нові підходи до викладання мистецьких дисциплін у закладах загальної середньої освіти, зміни ролі учителя, а також обмінялися думками щодо вдосконалення професійної (інструментальної, вокальної, диригентської) компетентності студентів, майбутніх вчителів музичного мистецтва.

Динамічний формат заходу – зміна локацій: пленарна частина – майстер клас з хорового класу – авторський тренінг – секційні засідання захопили учасників семінару.