Лис
2018

День української писемності та мови на факультеті дошкільної та початкової освіти

1 листопада 2018 року на факультеті дошкільної та початкової освіти відбувся захід «Розквітай же, українське слово», присвячений Дню української писемності та мови. Організатори заходу – студенти 148 групи спеціальності «Початкова освіта» під керівництвом доцента Марущак В. С. відзначили, що українська мова – наш скарб, без якого не може існувати народ, держава.

Захід про красу і багатство української мови викликав у присутніх почуття національної гідності та любов до рідної мови.

На святі нагородили грамотами студентів – переможців конкурсу творчих робіт «Українська мова – то мова єднання», який було проведено напередодні.

Пресс-центр факультету дошкільної та початкової освіти