Лис
2018

Студенти Коледжу МНУ ім. В.О. Сухомлинського взяли участь у семінарі, присвяченому Дню народження Європейського союзу

2 листопада 2018 року студенти першого курсу спеціальності «Право» Коледжу Миколаївського Національного університету імені В.О.Сухомлинського разом з викладачем Царенко О.О. взяли участь у семінарі, присвяченому Дню народження Європейського союзу, що проводився Головним територіальним управлінням юстиції в Миколаївській області на базі Центральної дитячої бібліотеки імені Шури Кобера і Віті Хоменко. Під час семінару доповідачі ознайомили студентів з основними аспектами створення Європейського союзу, діяльністю Європейського суду з прав людини, Конвенцією про захист прав людини і основних свобод та інші європейські цінності. В процесі бесіди обговорили також і питання виявлення та протидії булінгу серед дітей. Захід пройшов дуже цікаво та змістовно.

Студенти з цікавістю слухали розповіді, задавали питання та пізнавали для себе багато нового.