Лис
2018

Відкриття нового навчального року в Освітньому центрі «Університет третього віку»

Традиційно, в жовтні, Освітній центр «Університет третього віку» що функціонує на кафедрі соціальної роботи Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського, вже восьмий раз відкрив свій навчальний рік для пенсіонерів нашого міста. За доброю традицією, ми зібралися в науково-педагогічній бібліотеці.

Спочатку, усі присутні згадали про здобутки минулого року – а це не будь-що, а проведення фестивалю «Рух продовжує молодість» в Миколаєві та здобуття першого місця на Європейському фестивалі «Life is beautiful» в Болгарії! Звісно, запланували роботу центру на майбутнє. Як завжди, неперевершеними творчими виступами, як пісенними так і танцювальними, порадував творчий колектив Освітнього центру «Зорі Прибужжя». Бажаємо учасникам наснаги у підкоренні вершин та нових здобутків!