Лис
2018

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності та І етап XІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

9 листопада з нагоди святкування Дня української писемності і мови студенти Коледжу МНУ імені В. О. Сухомлинського разом з викладачем української мови та літератури Дідовик Оленою Юріївною взяли участь у написанні Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності та у І етапі XІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Свято розпочалося урочистим відкриттям та яскравою концертною програмою.

Дякуємо ініціаторам проведення заходу – викладачам кафедри української мови і літератури!