Лис

Відзначення лауреатів премії імені Миколи Аркаса

8 листопада 2018 року у концертній залі Миколаївського обласного палацу культури відбулося урочисте вручення престижної обласної культурологічної премії імені Миколи Аркаса.

Лауреатами 2018 року у номінації «Історичні, етнографічні, археологічні дослідження, охорона культурної спадщини» стали представники редколегії “Реабілітовані історією” С. Макарчук, О. Тригуб, А. Назарова (нині – Миколаївський обласний центр пошукових досліджень та редакційно-видавничої діяльності). Серед членів редколегії науково-документальної серії книг є і представники МНУ імені В.О. Сухомлинського: д.і.н., завідувач кафедри історії Ігор Ніколаєв, к.і.н., докторант кафедри історії та археології Анатолій Погорєлов.

Вітаємо лауреатів!