Лис

Профорієнтаційний захід – арт-практикум “Подорож у Казколенд”

15 листопада 2018 року на факультеті дошкільної та початкової освіти відбувся профорієнтаційний захід – арт-практикум «Подорож у Казколенд», в якому взяли участь 7 шкіл міста (ЗОШ №1, 14, 19, 23, 39, 44, а також Економічний ліцей №2). Відповідальні за організацію заходу – доктор філософії в галузі гуманітарних наук, доцент кафедри початкової освіти Казанжи Олександра Вадимівна, викладач кафедри дошкільної освіти Тесленко Світлана Олегівна, а також студенти всіх груп факультету дошкільної та початкової освіти.

Мета заходу – активізації життя учнівської молоді й встановлення дружніх зв’язків між факультетом дошкільної та початкової освіти МНУ ім. В.О.Сухомлинського й учнями шкіл м. Миколаєва для подальшої співпраці.

Арт-практикум проведено у формі квесту, під час якого учні мали можливість відвідати майстер-класи з образотворчого й театрального мистецтв, перевірити свої інтелектуальні здібності, а також стати учасниками психологічного тренінгу. Захід завершився концертом, який підготували студенти й викладачі факультету, під час якого учасники арт-практикумуотримали пам’ятні подарунки.