Лис

Нагородження талановитої та обдарованої молоді міста Миколаєва

16 листопада 2018 року, вже традиційно, в Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі відбулась церемонія нагородження найбільш талановитої та обдарованої молоді міста Миколаєва. У цей день миколаївським студентам урочисто вручили стипендії міського голови та міської ради. У заході, що відбувся, взяли участь мер Олександр Сєнкевич, депутати міської ради Федір Панченко, Сергій Мотуз, Анатолій Петров, В’ячеслав Карцев, Лариса Веселовська.

Вітаємо наших талановитих студентів-правників Коледжу Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського Біферт Ольгу та Свердлова Кирила з отримання стипендії міського голови та міської ради.
Зичимо вам творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення усіх юначих мрій і життєвих планів. Нехай ваші молоді серця наповняться святковим настроєм і радістю!!!