Лис

Круглий стіл «100-річчя завершення Першої світової війни: уроки та наслідки»

В контексті проведення заходів з нагоди річниці підписання Комп’єнського перемир’я 11 листопада 1918 р., на базі історичного факультету Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського організовано круглий стіл «100-річчя завершення Першої світової війни: уроки та наслідки», котрий відбувся 13 листопада 2018 р.

Організатором заходу виступила кафедра історії Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського. В рамках роботи круглого столу були представлені виставки: наукової літератури, присвяченої історії мілітарних подій 1914-1918 рр. з фондів наукової бібліотеки Миколаївського національного університету; зібрання аутентичних військових касок та періодичних видань періоду Першої світової війни з приватної колекції доктора історичних наук, професора кафедри історії Пархоменко В.А.

Модератором заходу виступив доктор історичних наук, завідувач кафедри історії – Ніколаєв І.Є. Під час проведення заходу, в рамках заявленої теми, були представлені доповіді студентів історичного факультету (Очеретяного Є., Кабаль М., Ляхова З., Волобоєва Д., Холопової В., Паролова В., Кицени Є., Дробного В.) та викладачів кафедри історії Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського.