Лис
2018

22 листопада в Миколаївському національному університеті імені В.О. Сухомлинського розпочалася Всеукраїнська науково-практична конференція «Василь Сухомлинський – від пізнання дитини до створення освітньо-виховної системи» на честь 100 – річчя від дня народження Василя Олександровича Сухомлинського. Співорганізаторами конференції є: Національна академія педагогічних наук України, Миколаївська обласна державна адміністрація та Всеукраїнська асоціація імені Василя Олександровича Сухолинського.

На пленарному засіданні виступали: Будак Валерій Дмитрович – доктор технічних наук, професор, ректор університету; Сухомлинська Ольга Василівна – доктор педагогічних наук, професор, дійсний член НАПН України; Ляшенко Олександр Іванович – доктор педагогічних наук, професор, академік – секретар Відділення загальної середньої освіти НАПН; Богуш Алла Михайлівна – доктор педагогічних наук, професор, академік НАПН України; Луцан Надія Іванівна – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри фахових методик і технологій Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника. Доповідачі висвітлили різні аспекти педагогічної діяльності Василя Олександровича, актуальні в сучасному освітньому просторі.

Учасники конференції ознайомилися з навчальною лабораторією методики початкової освіти (завідувач – професор Якименко С.І.), науково-дослідним центром розвитку (керівник – доцент Дрозд О.В.) та музеєм історії університету (завідувач – доцент Хаєцький О.Г.), провели оглядову екскурсію в картинній галереї університету, де були представлені цікаві роботи художника Ященка О.Г.