Лис

Факультет дошкільної та початкової освіти – вектор на Нову українську школу

22 листопада 2018 року на факультеті дошкільної та початкової освіти відбулося відкриття навчальної лабораторії з методик початкової освіти за вимогами Нової української школи. Почесними гостями лабораторії стали: Сухомлинська Ольга Василівна – український педагог, академік Національної академії педагогічних наук України, доктор педагогічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, донька відомого педагога Василя Сухомлинського; Ляшенко Олександр Іванович – доктор педагогічних наук, професор, академік Національної академії педагогічних наук України; Богуш Алла Михайлівна – завідувач кафедри теорії і методики дошкільної освіти Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д. Ушинського, дійсний член НАПН України, доктор педагогічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, дійсний член Академії педагогічних і соціальних наук (м. Москва), Міжнародної слов’янської Академії освіти ім. Я. А. Коменського, Академії наук вищої школи, Міжнародної Академії духовних наук.

Завідуюча кафедрою початкової освіти, професор Якименко Світлана Іванівна провела для гостей екскурсію лабораторією-класом та ознайомила з програмою «Світ, в якому я живу», яку підготував авторський колектив кафедри початкової освіти (доц. Тимченко А. А., доц. Авраменко К. Б., викл. Іванець Н. В., викл. Тарасюк А. М., викл. Філімонова, викл. Бублик А. Г.) під керівництвом проф. Якименко С. І., та навчально-методичним наповненням лабораторії-класу.