Кві
2015

Студентська конференція «Європейський вибір України: перспективи регіонального розвитку»

23 квітня 2015 року студенти факультету економіки брали активну участь у Міжвузівській студентській конференції «Європейський вибір України: перспективи регіонального розвитку», яка проходила в м. Херсон.

Мета конференції – узагальнення досвіду досліджень у галузі європейської інтеграції та обговорення перспектив регіонального розвитку України.

Під час заходу викликали жваву дискусію доповіді представників Миколаївського національного університету імені В. О Сухомлинського, а саме: Яриш Юлії, Одінцової Марії, Гайдаржи Анастасії, Кіт Анастасії.

Після конференції студенти ознайомилися з історію виникнення
м. Херсон та відвідали його історичні пам’ятки.

DSC_0533

DSC_0612