Лис

Результати виборів органів студентського самоврядування

28 листопада в Миколаївському національному університеті імені В.О. Сухомлинського відбулися вибори органів студентського самоврядування. Креативні, відповідальні та ініціативні студенти мали змогу випробовувати свої сили. На місце голови студентського самоврядування претендувало троє кандидатів: Корня Ю. А.; Надич А. С. та Пилипчук О. М. За результатами голосування переможцем став Корня Ю. А., студент факультету педагогіки та психології, який отримав 231 голос.

Також були обрані члени студентської ради університету: Надич А. С.; Пилипчук О. М.; Саковська В. В.; Гадоєва З.Дж.; Шелєвей Є. В.;Токар Д. М.; Рахман Н.; Сантар Р.В.; Чернявська Д. Ю.;Дяченко О. В. та голови студентських рад факультетів: механіко-математичного – Пронтенко Л. О.; коледж – Свердлов К. О.; педагогіки та психології – Гадоєва З. Дж.; економіки – Кишковська О. Л.; фізичної культури та спорту – Москаленко А. С.; іноземної філології Дяченко О. В.; дошкільної та початкової освіти – Селєхова О. Г.; історичного – Чежия Д. Дж.; кафедра української мови та літератури – Андрющенко К. О.

Вітаємо новообраний склад органів студентського самоврядування з перемогою та бажаємо творчого натхнення.