Кві

Чорнобиль – вічний біль, вічна пам’ять

28 квітня студенти механіко-математичного факультету разом з викладачами провели годину спілкування «Чорнобиль – вічний біль, вічна пам’ять».

26 квітня 1986 року навічно залишиться в пам’яті всього людства, як день найбільшої техногенної катастрофи ХХ століття, наслідки якої будуть відчувати нащадки століттями. Вибух на ЧАЕС поділив життя мільйонів людей на «до» і «після».

Відтворити хронологію подій, що відбулися 29 років тому, допоміг документальний фільм «Чорнобиль». Хвилиною мовчання всі учасники заходу вшанували пам’ять героїв, які першими прийняли на себе удар страшної катастрофи, ціною власного життя гасили пожежу, розчищали четвертий блок станції, будували саркофаг. Студенти І курсу доповнили захід історичними фактами та вражаючою статистикою. Працівники бібліотеки організували тематичну літературну виставку, присвячену Чорнобильській трагедії.

Прес-центр механіко-математичного факультету

20150428_141615