Лис
2018

Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «В.О. Сухомлинський і сучасність»

29 листопада в Миколаївському національному університеті імені В.О. Сухомлинського відбулася Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «В.О.Сухомлинський і сучасність».

Співорганізаторами конференції виступили: Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова; Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка; Кам′янець – Подільський університет імені І. Огієнка, а також факультет педагогіки та психології; кафедра спеціальної освіти Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського.

На пленарному засіданні доповідачі висвітлили різні аспекти педагогічної діяльності Василя Олександровича, які використовуються під час навчання та виховання дітей зі спеціальними освітніми потребами.