Лис

Скажемо «стоп» торгівлі людьми в Україні

У контексті щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» для студентів нашого університету проведена лекція на тему: «Виявлення та протидія торгівлі людьми в Україні».

Захід відбувся з метою спрямованого висвітлення форм насильства та актуалізації проблем подолання його в сім’ї, а також протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми. Його провів представник міжнародної громадської організації в Україні «А21», волонтер М. Перевознюк.

Учасники отримали інформацію про відповідну проблемну ситуацію в Україні, ознайомилися з нормативно – правовими документами з протидії торгівлі людьми та формами експлуатації, методами вербування, а також рекомендаціями превентивного характеру.