Вер

Тренінг на тему «Спілкування та особистісного росту»

20 вересня 2018 року для студентів Гуртожитку №3 був проведений тренінг на тему «Спілкування та особистісного росту».

Тренером виступила консультант Психологічної служби Гулькова Д.С.

Тренінг особистісного росту – формування навичок, які спрямовані на збільшення потенціалу студентів, це розкриття і вдосконалення тих якостей, які допомагають нам досягти успіху в різних сферах життя.

Метою тренінгу є зміна життєвої позиції на звичні речі, зміна усталених стереотипів мислення і поведінки, які заважають людині стати щасливішою і успішнішою.

На тренінговому занятті особистісного росту акцент робився на якісні та позитивні зміни особистості студентів.
Під час заняття за допомогою спеціально розроблених методик учасники ознайомилися із програмою на роботу позитивного мислення, після якого відчували себе більш впевнено, спокійно та в майбутньому зможуть вільно почувати себе в будь-якій життєвій ситуації.

Дякую усім за активну участь та яскраві емоції.