Вер

Тренінг на тему «Стрес та навички самореалізації стресу»

25 вересня 2018 року в рамках Психологічної служби університету за запитом був проведений тренінг на тему «Стрес та навички самореалізації стресу» для студентів 112 групи спеціальності “Математика” механіко-математичного факультету.

Тренером виступила консультант Психологічної служби університету Гулькова Д.С.

Сучасний світ не можливий без стресових ситуацій: конфлікти, тиск, пресинг. Що може послужити причиною погіршення здоров’я, порушення міжособистісних відносин, як в родині, так і під час навчання, зниження особистої ефективності та успіху в цілому.

На тренінговому занятті зі студентами було обговорено:

-види стресів,
-симптоми стресу,
-реакція на стрес,
-накопичення стресу та їх наслідки.

Зазвичай слово «стрес» описується негативними характеристиками. Але, завдяки практичним вправами учасники зрозуміли, що насправді це унікальна можливість для особистісного зростання. Звісно, якщо уміло скерувати власні емоції та навчитися отримувати від будь-якого стресу позитивний досвід.

В процесі заняття студенти змогли налаштувати свій емоційний стан на плюс, навіть у стресових ситуаціях.