Вер
2018

Тренінг на тему «Булінг та шляхи його попередження» в межах правопросвітницького проекту «Я маю право!»

26 вересня 2018 року в коледжі МНУ імені В.О. Сухомлинського був проведений тренінг на тему «Булінг та шляхи його попередження» в межах правопросвітницького проекту «Я маю право!» для студентів 215 групи спеціальності “Право” разом з їх куратором Берковською К.В.

Тренером виступила консультант Психологічної служби університету Гулькова Д.С.

Тренінгове заняття для студентів було проведено з метою ознайомлення учасників з поняттям, формами та структурою булінгу.

А також виробити систему дій з метою профілактики та запобігання жорстокого поводження з дітьми. В процесі заняття студенти усвідомилм відповідальність щодо жорстокого ставлення до оточуючого світу; розвиваои вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації; формували навики відповідальної та безпечної поведінки.