Вер

Тренінг на тему «Хочу» + «Можу» + «Треба» = «Правильний вибір професії»

27 вересня та 4 жовтня 2018 року на базі Миколаївського обласного центру зайнятості був проведений профорієнтаційний тренінг для учнів 10-х класів ЗОШ №61, 64 та 3 на тему «Хочу» + «Можу» + «Треба» = Правильний вибір професії».

Тренерами виступили волонтери Психологічної служби, студенти 4 курсу Юрій Корня та Дармостук Вікторія, та студентка 5-го курсу Карась Тетяна.

Заняття на заявлену тему, мета якого – формування в учнів відповідального відношення до вибору професії; актуалізація проблеми успішного вибору професії; формування навичок групової роботи, усвідомлення учнями відмінності між бажаннями (Я-Хочу), можливостями людини (Я-Можу) та врахування вимог соціального середовища (Я-Треба)