Жов

Тренінгові заняття зі студентами гуртожитку №3

У жовтні 2018 року зі студентами гуртожитку №3 були проведені низка тренінгових занять на такі теми як:

“Я очима інших людей”.
В процесі гри студенти знайомилися з іншими учасниками, шукали власний внутрішній ключик до кращого розуміння себе, відкривали нові можливості та знайдили відповіді на запитання щодо пізнання себе.

“Тренінг спілкування та особистісного росту”.
Тренінг особистісного росту – формування навичок, які спрямовані на збільшення потенціалу студентів, це розкриття і вдосконалення тих якостей, які допомагають нам досягти успіху в різних сферах життя.
Метою тренінгу є зміна життєвої позиції на звичні речі, зміна усталених стереотипів мислення і поведінки, які заважають людині стати щасливішою і успішнішою.

“Формування комунікативних навичок за допомогою інтерактивної гри”
Мета тренінгу: розвиток комунікативних навичок.
В процесі заняття учасники відпрацювали навички встановлення контакту, відносини в різних ситуаціях, розширили можливості використання навичок невербальної комунікації, оволоділи навичками ефективного слухання.

Тренером виступила консультант Психологічної служби Гулькова Д.С.