Кві

Конкурс освітніх проектів «Логос»

24 квітня 2015 року кафедра фізики механіко-математичного факультету проводила конкурс освітніх проектів «Логос», метою якого стало підвищення рівня професіоналізму майбутніх вчителів математики та розвиток їхнього творчого потенціалу.

Переможці конкурсу визначені в різних номінаціях: освітній проект – «Створюємо шедеври» Проніна Анна, творча ідея – «З любов’ю до рідного міста» Чернега Олена, публікація – «Узники привычек» Дудченко Поліна, «З минулого в майбутнє» Гавриляк Аліна, гучні овації – «Роби гроші» Гавриляк Дмитро, успішний проект – «Комп’ютерна залежність поруч» Нуцковський Іван, кращий оратор – «Охорона навколишнього середовища» Шуляк Владислав, новий сайт – «Майстерня творчості» Броніцька Вікторія, «Скажи мені, що ти їси, і я тобі скажу тобі, хто ти» Драгота Катерина, програмна розробка – «У всьому панує гармонії закон…» Рижанок Анна, презентація – «Ми – за щасливе дитинство і відповідальне батьківство!» Невальонна Тетяна, «Пізнай себе» Вініченко Інга, кращий дизайн – «Крадій нашого часу» Варешкіна Оксана, «Єдність творчості, краси і науки» Радіонова Ольга.

Всі присутні на конкурсі одноголосно визначили золотих переможців конкурсу, ними стали – МАТЕМАТИКА, ПРОФЕСІОНАЛІЗМ та ТВОРЧІСТЬ.

Прес-центр механіко-математичного факультету

_268