Лис
2018

Цикли тренінгових занять на тему “Згуртованість та адаптація студентів-першокурсників”

Впродовж жовтня місяця 2018 року зі студентами-першокурсниками 130 та 140 груп спеціальностей “Біологія.Середня освіта” та “Біологія та хімія” кафедри лабораторна діагностика та кафедри біологія та хімія; 117 групи спеціальності “Психологія”, 167 групи спеціальності “Логопедія” факультету педагогіки та психології; 125 та 325 групи спеціальності “Соціальна робота” та та зі 115 групою спеціальності “Право” коледжу МНУ імені В.О. Сухомлиського їх кураторами були проведені цикли тренінгових занять на тему “Згуртованість та адаптація студентів-першокурсників”

Студенти-першокурсники разом із куратором прийнялили активну участь у тренінгу з командоутворення та адаптації.

Всі учасники тренінгу були задоволені результатами тренінгу! В кінці кожен поділився своїми враженнями, і не було жодного розчарованого або втомленого! На обличчях сяяли усмішки, в очах горів вогник життєрадісності і подяки за цей чудовий день, проведений в компанії одногрупників під керівництвом тренерів та куратора.