Жов

Круглий стіл «Сто питань психологу-практику»

19 жовтня 2018 року в рамках психологічної просвіти відбулася зустріч круглого столу на тему “Сто питань психологу- практику” для волонтерів психологічної служби університету МНУ імені В.О. Сухомлинського.

Запрошена гостя – практичний психолог школи 49 Дробишева Марина Віталіївна .
В процесі обговорення психолог ознайомила студентів з підходами, методами та формами психотерапевтичної роботи в школі.

А також провела майстер-клас «Особливості роботи з метафоричними асоціативними картами», під час якого студенти ознайомилися з особливостями практичного застосування таких методів, як робота з асоціативними картами, які були створені Мариною Віталіївною.

Обидві частини заняття були змістовними, насиченими цікавою та корисною інформацією, дозволили студентам зануритися в атмосферу професійної творчості й фахового самовдосконалення. Щиро вдячна колезі за високий професіоналізм, яскраві емоції та позитивні враження.