Лис

Тренінг «Я і моя самооцінка»

2 листопада 2018 року в рамках Психологічної служби університету пройшов тренінг «Я і моя самооцінка» для студентів 217 групи ЗФН факультету педагогіки та психології спеціальності «Психологія» в межах правопросвітницького проекту «Я маю право!».

Тренером виступила консультант Психологічної служби Гулькова Д.С.

Самооцінка є суб’єктивним поглядом на власну особистість. Занижена самооцінка це послаблення почутів гідності, а завищена – почуття переваги та зверхності.

Тренінг було поділено на три етапи. Учасники тренінгу, на різних стадіях, виконували завдання для покращення власної самооцінки, які пізніше аналізував тренер та коментувала група.

Особи з вищою самооцінкою, перебувають в кращому психічному стані, легше вирішують свої проблеми та легше досягають цілей. На відміну від цього, низька самооцінка створює проблеми адаптації до навколишнього середовища.

Дане тренінгове заняття учасникам дуже сподобалося, вони вязли на замітку декілька вправ, які здатні підвищити їхню самооцінку та починати любити і приймати себе такими якими вони є.