Гру

Робота зі студентами гуртожитку №2 та 3

У листопаді 2018 року зі студентами гуртожитку №2 та 3 були проведені низка тренінгових занять на такі теми як:

8 листопада 2018 року в гуртожитку 3 був проведений тренінг на тему ” Формування вербальної та невербальної комунікації“.

13 листопада 2018 року зі студентами гуртожитку 2 було проведено тренінгове заняття на тему “Формування комунікативної компетентності студентів”.

15 листопада в гуртожитку 3 та 20 листопада 2018 року пройшов тренінг по психології сім’ї на тему «Образ майбутнього партнера».

22 листопада 2018 року для студентів Гуртожитку №3 відбувся тренінг «У світі власних та чужих емоцій».

27 листопада 2018 року в гуртожитку 2 було проведено тренінгове заняття “Я очима інших або Я іншими очима”.

Тренером виступила завідувач психологічної служби університету Гулькова Д.С.