Лис

Тренінг на тему «Я – образ»

14 листопада та 20 листопада 2018 року за запитом викладачів Бабаян Ю.О. та Олексюк О.Є. для студентів 148 групи спеціальності “Дошкільна освіта” та 258 групи спеціальності “Початкова освіта факультету дошкільної та початкової освіти було проведено тренінгове заняття на тему: “Я-образ”.

Тренерами виступили завідувач Психологічної служби Гулькова Д.С. та консультант психологічної служби університету Любінецька Ганна Леонідівна.

На тренінговому занятті студенти мали можливість краще пізнати себе та своїх одногрупників, замислитись над тим які якості у них переважають, удосконалити навички самоаналізу та усвідомити важливість позитивного прийняття власного “Я”.

Учасники активно приймали участь у, запропонованих тренерами, вправах, ділились власними думками і рекомендаціями щодо того як прийняти своє «Я». У веселій атмосфері аналізували свій реальний «Я-образ» та створювали ідеальний.