Гру
2018

Викладачі кафедри соціальної роботи – переможці обласного конкурсу «Волонтер року»

Миколаївський Освітній центр “Університет третього віку” вже вкотре став переможцем обласного конкурсу “Волонтер року”. В цьому році, дипломи у різних номінаціях отримали представники нашої команди: Микола Букач, Наталія Клименюк, Дмитро Прасол, Олена Нікітіна, Катерина Бенденко, Олександра Маковій. А наш чудовий танцювально-хоровий колектив “Зорі Прибужжя”, який є лауреатом: Львівського Східно-Європейського фестивалю “Життя прекрасне – золоті роки-2017”, Миколаївського міжнародного фестивалю «Рух продовжує молодість-2018», Болгарського міжнародного фестивалю «Life is beautiful-2018» порадував усіх присутніх гарним виконанням українських пісень та танців.

Дякуємо Обласній організації волонтерів та її керівнику – Редькі Валентині Іванівні за організацію свята та увагу до волонтерів!