logo
Миколаївський національний
університет
іменi В.О.Сухомлинського10
Гру
2018

Інформаційно-комп’ютерний центр для людей поважного віку в Миколаєві відкрито!

     4 грудня в науково-педагогічній бібліотеці Миколаєва відбулося урочисте відкриття сучасного інформаційно-комп’ютерного центру придбаного на кошти громадського бюджету. В святковій церемонії взяли участь миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, який завжди підтримує ініціативи освітнього центру «Університет третього віку» та допомагає вирішувати насущні проблеми; директор департаменту праці та соціального захисту населення Сергій Василенко та директор науково-педагогічної бібліотеки Костянтин Картузов – які є давніми й гарними партнерами нашої організації; викладачі кафедри соціальної роботи Миколаївського національного університету ім. В.О.Сухомлинського Микола Букач, Наталія Клименюк Дмитро Прасол, Віра Ярошенко які власне й виступили ініціаторами даного проекту.

     Нагадаємо, що в минулому році ГО Освітній центр «Університет третього віку» спільно з науково-педагогічною бібліотекою міста Миколаєва прийняли участь у конкурсі «Громадський бюджет» із проектом «Освіта немає вікових меж: Інтрнет-простір для людей поважного віку». Завдяки активному голосуванню миколаївців проект набрав потрібну кількість голосів і був реалізований.

     Варто зазначити, що у вільний від занять час, послугами інформаційно-комп’ютерного центру можуть користуватися абсолютно усі миколаївці які є читачами бібліотеки. Адже за проект ми голосували усім містом, тож і користуватися ним також будемо усі разом!

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

*

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: