Гру
2018

Участь у засіданні Університету правових знань Головного територіального управління юсиції в Миколаївській області

12 грудня 2018 року студенти ІІ курсу спеціальності «Право» Коледжу МНУ імені В. О. Сухомлинського разом з викладачем І категорії української мови і літератури Дідовик О. Ю. взяли участь у черговому засіданні Університету правових знань, організованому Головним територіальним управлінням юстиції у Миколаївській області на базі Миколаївської обласної універсальної науковій бібліотеки імені О. Гмирьова, в рамках проведення Всеукраїнського тижня права та року реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!». Під час заходу розглядалося питання «Реалізація прав людини у сучасному українському суспільстві».

На правовому засіданні панувала атмосфера щирого спілкування, обговорювалися положення Загальної Декларації Прав Людини, розглядалися проблеми булінгу, протидії домашньому насильству тощо. Також молодим людям було запропоновано переглянути пізнавальні відеоролики про різні правові ситуації. Наприкінці заходу студенти взяли участь у правовій вікторині та продемонстрували свої бездоганні знання з правознавства.