Гру

Всеукраїнський студентський флешмоб «Україна єдина»

Миколаївський національний університет ім. В.О. Сухомлинського розпочав активну підготовку до проведення Всеукраїнського студентського флешмобу «Україна єдина». Естафета була передана Харківським національним педагогічним університетом ім. Г.С. Сковороди.

Флешмоб проводиться з метою формування демократичного громадянського суспільства в Україні, що сприятиме єдності, стабільності, миру й злагоді та передбачає формування основних моральних цінностей наших студентів – доброти, гуманності, гідності, справедливості, толерантності та відповідальності.

Наші талановиті викладачі та студенти приготували для вас яскраву програму проведення флешмобу. Слідкуйте за нами, буде цікаво!