Гру

Талановита молодь МНУ ім. В.О.Сухомлинського

11 грудня 2018 року в МНУ ім. В.О. Сухомлинського на засіданні ректорату Валерій Дмитрович Будак – доктор технічних наук, професор, ректор університету в урочистій обстановці нагородив грамотою та медаллю Олену Вайло, студентку третього курсу факультету фізичної культури та спорту, яка посіла перше місце у чемпіонаті Миколаєва з гирьового спорту у категорії 63 кг.

Дипломом та медаллю Федерації України зі стрибків у воду за перше місце був нагороджений Антон Рулєв, студент третього курсу факультету фізичної культури та спорту.

Ми пишаємося нашими студентами та зичимо їм подальших успіхів, невичерпної енергії та нових перемог.