Лис

«Сім’я – простір без насильства»

20 листопада 2018 року напередодні Міжнародної акції «16 днів проти насильства» у рамках роботи обласного гендерного центру відбулася година спілкування «Сім’я – простір без насильства».

Участь у заході взяли начальник відділу по роботі із сім’єю департаменту соціального захисту населення Миколаївської обласної державної адміністрації З.Г. Дмитрієва; начальник управління державної реєстарції нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції в Миколаївській області А.С. Ханін; заступник голови Миколаївського благодійного фонду сприяння розвитку демократії «Відродження України» Н.М. Желєзнова; завідувач психологічної консультації центру психолого медико-педагогічної служби Миколаївського національного університету ім. В.О. Сухомлинського Д. С. Гулькова.

Увазі присутніх була запропонована виставка літератури «Насильству – STOP!», що розкриває методи протидії розповсюдженню негативного явища у суспільстві.