Лис

Психологічна гра «Мафія. Тут викривають неправду»

22 листопада 2018 року в рамках Психологічної служби університету пройшла психологічна гра “Мафія. Тут викривають неправду” для студентів 1 курсу механіко-математичного факультету.

Тренером виступила завідувач Психологічної служби Гулькова Д.С.

Візуальна діагностика дозволяє розшифровувати невербальні компоненти спілкування і дає можливість отримувати саму об’єктивну інформацію про бізнес-партнерів, клієнтів, співробітників.

На занятті учасники дізналися про застосування в комунікаціях об’єктивних методів візуальної психодіагностики, сформували навички розпізнавання нещирості в процесі спілкування, які дозволять виявляти приховані мотиви поведінки співрозмовника.

Під час психологічної гри учасники розпізнавали неправдиву інформацію в процесі гри, виявляли ознаки нещирості і невпевненої поведінки партнера в процесі спілкування.

Усім дякую за активну участь та яскраву гру.