Лис

Тренінгове заняття на тему «Я – професіонал»

22 листопада 2018 року у рамках Психологічної служби університету для студентів 464 групи спеціальності “Історія та археологія” історичного факультету було проведено тренінгове заняття з професійної ідентичності на тему: «Я – професіонал».

Тренером виступила консультант Психологічної служби університету Любінецька Ганна Леонідівна.

Професійна ідентичність – це результат професійного самовизначення індивіда, який усвідомлює професію як покликання, ототожнює себе зі нею. Вона виступає як внутрішня схема, в якій відбиваються уявлення людини про те, яким повинен бути професіонал, що вміти робити і як поводитися в професійному співтоваристві для того, щоб ефективно реалізувати себе в професії.

Під час тренінгового заняття учасники мали можливість усвідомити себе як професіонала, проаналізувати свої сильні та слабкі сторони як майбутнього професіонала, актуалізувати власний професійний та особистісний досвід за допомогою візуалізації.

Дякую за активну участь і позитивну атмосферу!