Лис

Тренінг на тему «Відповіді види спорту для кожного типу темпераменту»

19 жовтня 2018 року для студентів 113 групи спеціальності “Фізичний спорт та туризм” та 23 листопада 2018 року для студентів 233 групи спеціальності “Фізична культура та спорт” факультету фізичної культури та спорту пройшло заняття з елементами тренінгу на тему “Відповіді види спорту для кожного типу темпераменту”.

Тренером виступила завідувач психологічної служби Гулькова Д.С.

Студентам була запропонована методика визначення типу темпераменту, також в процесі заняття студенти були ознайомлені з поняттям “темперамент”, навчилися виділяти основні типи темпераменту і враховувати свій тип темпераменту при виборі спортивного виду діяльності.

Студенти зрозуміли те, що при будь-якому типі темпераменту можна досягти висот професіоналізму в спорті.

Дякую усім за теплий прийом та активну участь.