Лис

Тренінгове заняття на тему «Шлях до взаєморозуміння та довіри»

29 листопада 2018 року в рамках психологічної служби університету було проведено тренінгове заняття на тему “Шлях до взаєморозуміння та довіри” для студентів 2-3 курсів економічного факультету.

Тренерами виступили студентки 227 групи Тесля Аліна та Тетяна Вислоцька.

Мета: розвиток вмінь працювати в команді, підвищення рівня групової згуртованості, налагодження комфортної та довірливих атмосфери.

В ході тренінгу студенти мали змогудізнатися цінності та значимості групи, їх відношення до поняття “довіри”;дізналися один про одного;розвинули вміння давати і приймати зворотній зв’язок в різних його формах;підвищили рівень довіри між різними членами групи факультету; розкрили внутрішні ресурси у кожного учасника.

Дякую усім за участь!