Лис

Тренінгове заняття на тему «Ти можеш більше, ніж ти думаєш»

29 листопада 2018 року було проведено профорієнтаційне тренінгове заняття в Миколаївському обласному центрі зайнятості на тему: «Ти можеш більше, ніж ти думаєш» із учнями школи №26 та їх класним керівником.

Тренерами виступили консультант психологічної служби Любінецька Ганна та студентка 2 курсу, волонтер психологічної служби Крапчіна Аліна.

Кожен учасник мав змогу виступити перед аудиторією і підвищити навички самопрезентації, розвинути впевненість в собі та розкрити власні переваги.

Формула вибору професії змусила замислитись старшокласників щодо своїх майбутніх професійних перспектив та бажань.

Учасники створили власні рекомендації щодо того як стати успішним в різних сферах діяльності, у тому числі і професійний. Це допомогло учасникам дізнатись щось нове для себе, посприяло їх саморозвитку та, звичайно, дозволило кожному висловити власну думку з цього приводу.