Лис

Лекція на тему «Міжособистісні стосунки батьків, дітей та онуків»

29 листопада 2018 року для студентів університету третього віку була проведена лекція на тему “Міжособистісні стосунки батьків, дітей та онуків”.

Лектором виступила завідувач психологічної служби університету Гулькова Дар’я Сергіївна.

Тема для учасників досить актуальна та гостра. Лекція була дискусії щодо асоціацій понять “любов”, “взаєморозуміння”, “особистісний простір та межі” та інше.

У підсумковій частині лекції учасники мали можливість поділитися своїми враженнями та висловити пропозиції щодо зазначеної проблематики.

Учасники лекції збагатились новими знаннями, які стануть у нагоді в повсякденному житті.