Тра

«Естафета єднання»

«Естафета єднання» – наймасштабніша естафета, яка об’єднує студентів України. Приємно констатувати, що саме студенти Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського її започаткували.

Остання поїздка до м. Тернопіль пройшла плідно: проведено багато роботи зі студенством та укладено договір про подальшу співпрацю!

Ця поїздка завершилася місяць тому, проте, отримавши лист-подяку від ректора Тернопільського національного університету економіки Кравченок Л.О., ми розуміємо, що наша робота недаремна.

«Естафета єднання» – це не є просто поїздка від міста до міста! Це обмін досвідом, дружба, нові знайомства та єднання всіх студентів на благо України!

ТНЕУ