Гру

Нагорода від Всеукраїнського благодійного фонду

18 грудня 2018 р. за ініціативою випускників різних років з нагоди 105 річчя університету відповідно до постанови Всеукраїнського благодійного фонду «Вдячність. Визнання. Надія.» Миколаївському національному університету імені В.О. Сухомлинського як юридичній особі присвоєно звання лауреата ІІ Всеукраїнської премії «Працівникам освіти України» із врученням срібної медалі та диплома лауреата.

Запрошена гостя Заєць Надія Костянтинівна, голова Правління фонду, вручила нагороду В.Д. Будаку, ректору університету. Вона наголосила, що ця нагорода – знак шани і любові випускників до свого навчального закладу!