Гру

Всеукраїнський студентський флешмоб «Україна єдина»

У Миколаївському національному університеті ім.В.О. Сухомлинського пройшов Всеукраїнський студентський флешмоб «Україна єдина». Естафету нам передав Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди.

Флешмоб покликаний сфокусувати увагу нашого суспільства на питаннях миру, єдності, стабільності, вихованні основних моральних цінностей, які сприятимуть формуванню демократичного громадянського суспільства.

Студенти та викладачі нашого університету провели колосальну підготовку до проведення флешмобу. Кожен з них пропустив через своє серце основну ідею даного дійства і уже сьогодні закликає молодь задумуватися про глобальні питання , розуміння яких, допоможе разом творити історію нашої країни та жити у мирі і злагоді. В свою чергу студенти передали естафету Сумському державному університету.