Гру

Світла пам’ять…

28 грудня на 54-му році пішов із життя завідувач кафедри біології та хімії Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського, доктор біологічних наук, професор, академік АН вищої школи України, відмінник освіти України, член Наукової ради (секція – біологія) Міністерства освіти і науки України Рожков Ігор Миколайович.

Він був автором близько 200 наукових статей, 10 монографій та навчальних посібників. Мав наукову школу з понад 10 послідовників, 2 з яких захистили дисертації на отримання наукового ступеня кандидата наук. Нагороджений нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України «За наукові досягнення».

Ігор Миколайович завжди виявляв активну життєву позицію, виховував у студентів повагу до процесу здобуття знань та наукового пошуку, був високопрофесійною людиною, його життєвий шлях є прикладом самовідданого служіння науці.

Співробітники та студенти Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського щиро співчувають рідним та близьким померлого.

Світла пам’ять про Ігоря Миколайовича залишиться у його колег та друзів.

Прощання з Рожковим Ігорем Миколайовичем відбудеться

30.12.2018 р. о 12:00 за адресою: вул. Металургів, 34а (біля універсаму),

Корабельний район, м. Миколаїв.