Січ

Кафедра соціальної роботи взяла участь в акції «Добро в твоїх руках»

З 15 листопада по 15 грудня 2018 року міський центр соціальної реабілітації дітей з інвалідністю «Цвєтік-Сєміцвєтік» організував та провів акцію милосердя «Добро у твоїх руках». В завершення акції, у приміщенні Палацу культури «Корабельний» відбувся святковий благодійний сольний концерт Заслуженого артиста України Олександра Сичова.

Участь в акції взяли й студенти та викладачі кафедри соціальної роботи Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського які вже традиційно, протягом багатьох років з подарунками відвідують цей чудовий захід. А творчим подарунком стала одна з пісень Олександра Сичова, яку виконав вокально-хоровий колектив освітнього центру «Університет третього віку» «Зорі Прибужжя».